ÚČETNICTVí - Mgr. Zuzana Venuše Moučková

Poskytujeme komplexní servis při vedení a zpracování účetnictví, vedeme mzdovou a personální agendu, nabízíme administrativní a legislativní podporu, zabýváme se i správou nemovitostí, krizovým managementem, zefektivněním řídících a podřízených procesů organizací a facility managementem. Našim klientům poskytujeme konzultace a poradenské služby, samozřejmostí je zastupování při jednáních a kontrolách na státních úřadech na základě plné moci, pravidelné svozy účetních dokladů aj.

S klienty uzavíráme příkazní smlouvy dle § 2430 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, na přesně jimi požadované služby a dle jejich ekonomických potřeb jim tvoříme ceny šité na míru.

Pro účetnictví a mzdy využíváme ekonomický systém POHODA a PAMICA.

Pro elektronickou výměnu účetních dokumentů a jejich následnou archivaci používáme vlastní server s přístupem z internetu 24/7 s bezplatnou licencí open-source software (GNU/GPL) operační systém Linux a DocMGR jako Document Management System. Díky elektronizaci dokumentů má klient vždy přehled o aktuálním stavu účetnictví a má tak vše “na jednom místě”.

Spolupracujeme s daňovým poradcem, auditorem, advokáty, notářem i soudním exekutorem…

 

Kontakt

Mgr. Zuzana Venuše Moučková

mouckova@mouckova.cz

Pětidomí 177/3
Praha 6
16000

+420604268795
IČ: 01312511
ID DS: fg2jjc2

Počet zhlédnutí stránek

Unikátní počet návštěv

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno 2014